briard dzieci usposobienieHodowla psów rasowych ASPERADOS powstała w 1998 roku. Jest zrzeszona w Związku Kynologicznym w Polsce w Polsce, FCI i Klubie Briarda i Baucerona.
Jesteśmy niewielką rodzinną hodowlą hodującą owczarki francuskie briardy oraz chińskie grzywacze. Nasze psy mają oczywiście doskonałe rodowody, są championami i przechodzą światowe selekcje rasy, ale dla nas najważniejsze jest to, że są szczęśliwe. Mają przyjazne usposobienie, są odważne, wesołe i towarzyskie. Chętnie i szybko się uczą, tak zresztą jak ich rodzice, dziadkowie i pradziadkowie. Szczeniaki z naszej hodowli już od pierwszej doby znają przyjazny dotyk człowieka. Przykładamy szczególną uwagę do ich socjalizowania, współżycia z innymi gatunkami, przyzwyczajamy do jazdy samochodem.

kinder briard kleineSzare briardy
Od 2013 roku zagościły w naszym domu przepiękne i niewzykle rzadko spotykane szare briardy!!! ICI ACE ALORA (reproduktor) i IFE BLUE (suka hodowlana). Jest to pierwsza w historii polskiej hodowli briardów szara para hodowlana. Oba psy zostały importowane z zagranicy, dobrane celowo tak, aby przekazywały potomstwu szary kolor. W swoich rodowodach mają wspaniałe szare briardy z najlepszych światowych hodowli specjalizujących się w tym rzadkim umaszczeniu. Potomstwo tej pary będzie również przekazywało swoim dzieciom to niezwykłe umaszczenie.

Nowi właścicielekatarzyna lawniczak asperados
Nowych, potencjalnych właścicieli szczeniąt z naszej hodowli dobieramy ze szczególną starannością. Jeżeli nie znacie Państwo jeszcze tej wspaniałej rasy psów, to prosimy o uważne zapoznanie się z informacją o rasie. Ci z Państwa, którzy już pokochali briardy wiedzą doskonale, że jeśli już raz briard zamieszkał w naszym domu to już zawsze zamieszka w naszym sercu! Z potencjalnymi właścicielami rozmawiamy długo, zapraszamy do nas do domu i jeśli nie potrafimy im zaufać to po prostu odmawiamy sprzedaży szczeniaka
blue briard marcin wieckowskiZapraszamy również na nasz profil na FB i na nowości na blogu;-)